Вініри - справжня голлівудська усмішка! Вініри - справжня голлівудська усмішка!

Вініри - найшвидший спосіб отримати ідеальну посмішку. Вся процедура займає лише один візит до стоматолога! До того ж, у багатьох ситуаціях вініри є прекрасною альтернативою зубним коронкам.

Професійне чищення зубів для дітей Професійне чищення зубів для дітей

Чи є необхідність проводити професійну чистку зубів дитини? Ми всі знаємо, що гігієна ротової порожнини - основа здоров'я не тільки зубів, але і всього організму в цілому. Тому чистка дитячих зубів з самого раннього віку допоможе сформувати у дитини корисну звичку і уникнути надалі багатьох неприємностей батькам.

Зручне домашнє відбілювання Зручне домашнє відбілювання

Ефект кабінетного відбілювання в домашніх умовах - тепер це реально! Гелі Opalescence - ідеальне рішення для всіх, хто мріє про білосніжну посмішку і воліє вільно розпоряджатися своїм часом.

Як захистити дитину від стресу - прості поради батькам перед відвідуванням дитячого стоматолога. Як захистити дитину від стресу - прості поради батькам перед відвідуванням дитячого стоматолога.

А пам'ятаєте ваш перший візит до стоматолога? На жаль, спогади часто не з приємних: дзижчання бормашини, сувора тітка-лікар, яка постійно просить потерпіти. Але терпіти зовсім не хочеться, хочеться щоб все скоріше закінчилося і більше ніколи не потрапляти в цей кабінет ...

Nobel Biocare Implants
Импланты Nobel Biocare завоевали повсеместную популярность на рынке и до сих пор, несмотря на возрастающую конкуренцию, продолжают стабильно удерживать 40% мирового рынка.