Отбеливание зубов в Киеве

В наші дні посмішка – це не тільки форма вираження емоцій, але й один із ключових елементів іміджу кожної людини. Щира посмішка, відкриваюча оку білосніжні, здорові зуби, завжди справляє позитивне враження на співрозмовників, партнерів, слухачів.

Досягти бездоганної посмішки можна лише за умови регулярного догляду за ротовою порожниною. Однією з процедур, направлених на вдосконалення зовнішнього вигляду зубів, є відбілювання зубів. Для курців та любителів кави вона є навіть обов’язковою.

Якщо Ви бажаєте провести відбілювання зубів у Києві, скористайтеся послугами стоматологічної клініки «Familia». В нашій клініці застосовуються тільки найсучасніші системи професійної гігієнічної чистки зубів, а також фотовідбілювання, які гарантують вражаючий ефект від процедури.

Спеціалісти клініки «Familia» розпочинають відбілювання зубів тільки після ретельного обстеження ротової порожнини, зокрема стану тканин зубів, старих пломб, коронок. Якщо необхідно перед процедурою проводиться професійна чистка зубів. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені в тому, що професійне відбілювання зубів у нашому закладі не пошкодить Ваших зубів і буде максимально безболісним.