Послуги


Терапія
Терапія

Стоматолог-терапевт - перший лікар, до якого ми звертаємось в стоматологічній клініці, звичайно, якщо мова не йде про якесь специфічне захворювання. Навіть якщо з вашими зубами все гаразд, для підтримання здоров’я порожнини рота, а отже і всього організму, потрібно раз в півроку проходити профілактичний огляд та гігієнічну процедуру професійної чистки зубів.

Записатись на прийом

Хірургічне лікування
Хірургічне лікування

Відділення хірургічної стоматології «Familia Dental Clinic» не має аналогів серед вітчизняних стоматологічних клінік. Поєднання сучасних технологій, професіоналізму та новітніх методів комп'ютерного моделювання дозволить виробити лікування максимально ефективно, швидко і безболісно.

Записатись на прийом

Протезування
Протезування

Відновлення зубного ряду завжди було проблемою №1 в стоматологічній практиці. Відсутність зубів завдає чимало проблем: порушує естетику, жувальну функцію, створює нерівномірне навантаження на м'язи, призводить до деформацій кісткових тканин, та й в цілому погано впливає на психологічний стан людини. На щастя, в наш час існує безліч надійних методів стоматологічного протезування. Фахівці Familia Dental Clinic підберуть оптимальний варіант, який підходить саме Вам.

Записатись на прийом

Ортодонтія
Ортодонтія

У нашій клініці ми пропонуємо всі види ортодонтичного лікування з урахуванням віку, а також індивідуальних особливостей пацієнта.

Записатись на прийом

Естетична стоматологія
Естетична стоматологія

Сьогодні естетична стоматологія – це справжнє мистецтво, можливості сучасних реставраційних матеріалів, професіоналізм лікаря і техніка. Сучасні композити мають унікальну структуру, що повторює тканини зуба по міцності і функціональності і унікальну палітру кольорів для відтворення будь-яких індивідуальних особливостей природної краси зуба.

Записатись на прийом

Гігієна
Гігієна

Ні для кого не секрет, що як і зубам так і яснам необхідний постійний догляд. У першу чергу це звичайно індивідуальна гігієна - регулярне чищення зубів в домашніх умовах зубною щіткою і ниткою. Але на жаль, цього не завжди достатньо. Стоматологічна гігієна приходить на допомогу в тому випадку, коли ви задалися метою зберегти свої природні зуби здоровими і красивими до глибокої старості.

Записатись на прийом

Пародонтологія
Пародонтологія

Пародонтологія займається лікуванням і профілактикою захворювань навколозубних тканин. Найбільш частими захворюваннями пародонту є гінгівіт, пародонтоз і пародонтит. Кожне з них в запущеній стадії небезпечне втратою зубів.

Записатись на прийом

Iмплантація
Iмплантація

Імплантати нового покоління - NobelActive від Nobel Biocare. Коли мова йде про відновлення втрачених зубів, кращим рішенням буде протезування на імплантатах. Імплантація дає можливість відновити зуб в його максимально природній формі, таким чином, що ви не відчуєте різниці між імплантатами і своїми природними зубами.

Записатись на прийом